Şifremi Unuttum
Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

Haunter – Hayaletli Ev Filmi izle Türkçe Dublaj 2013


Fragman

Parça 1

Parça 2

Parça 3

Parça 4

Tek Parça vk720p


IMDB:

Yorum yapılmamış

734 views

Haunter – Hayaletli Ev Filmi izle Türkçe Dublaj 2013
720p

Haunter – Hayaletli Ev Filmi izle Türkçe Dublaj 2013 ,Lisa Johnson on altıncı yaş gününü bir günle unutur. fakat hep aklında kalacak ve sonsuza dek yaşayacaktır. Ailesiyle birlikte yaşamını yitiren Lisa o korkunç günü tekrar tekrar yaşamaktadır. Aralarında sadece Lisa “uyanır” ve neler olduğunu fark etmiştir. Bir varlık tarafından izlenildiğini hissetmeye başlar ve olay başlar.
Fakat bu “hayalet” kendi ailesi ile birlikte evlerinde yaşayan normal bir insan olan Olivia olduğu ortaya çıkmaktadır. Olivia’nın da yardımıyla Lisa evin bir zamanlar genç kızları kaçırıp kalıntılarını gizli bir kalorifer dairesine saklayan seri katile ait olduğunu öğrenir. Bu katil ölünce, “Haunter” olmuştur; yani yaşayanları ele geçirme yeteneğine sahip güçlü ve kötü bir ruh.Mükemmel bir korku seansına hazırmısınız.

Etiketler:, , , , , , , , , ,

Yorum YapBenzer Filmler

Kaliteli Film Seyret - HD FİLM ARŞİVİ

Film sektöründe ziyaretçilerine kaliteli bir platform sağlama yolunda profesyonel bir oluşum olarak 2013 yılından itibaren hizmet vermeye başlayan kalitelifilmseyret.net sitesi içeriğinde binlerce yerli ve yabancı film'i ücretsiz olarak yayınlamaktadır. HD formatta ulaşabileceğiniz filmler hiç bir şekilde sunucumuzda barındırılmamaktadır.VK, Mail.ru gibi video servislerinden embed olarak eklenmektedir.Altyazı ve dublaj gibi bir çok seçenek ile ziyaretçilerimize alternatif film keyfi sunmaktayız.Her daim güncelliği ön planda tutmakta olup, başlık ve içerik uyumuna önem vermekteyiz. erotik film istekleri üzerine sitemizde ziyaretçilerimizi rahatsız etmeyecek şekilde bir kategorimizde günün her anında ücretsiz izleyebileceğiniz filmler sunuyoruz. İstek, Öneri, Şikayet gibi konularda [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.Tarafımıza gönderilen maillere en geç 24 saat içerisinde geri dönüş sağlamaktayız.Sitemiz ile ilgili güncel yeniliklere sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz. Sitemap
online